Výstava U:photo

Uložit do kalendáře 04-12-2019 16:15 10-01-2020 18:45 Czech republic/Europe Výstava U:photo Zachytili dění kolem sebe a zapojili se do naší fotovýzvy U:photo. Jsou to studenti a zaměstnanci Univerzity Pardubice a jejich krásné a osobité fotografie na téma Můj život, moje společnost budou nyní k vidění na výstavě v univerzitní aule.... Aula Arnošta z Pardubic, Studentská 519
04. 12. - 10. 01. 2020 Aula Arnošta z Pardubic, Studentská 519
Výstava U:photo

Zachytili dění kolem sebe a zapojili se do naší fotovýzvy U:photo. Jsou to studenti a zaměstnanci Univerzity Pardubice a jejich krásné a osobité fotografie na téma Můj život, moje společnost budou nyní k vidění na výstavě v univerzitní aule. Přijďte se podívat na zahájení ve středu 4. prosince, v 16.15. Potom se společně sejdeme u Rozsvícení univerzitního vánočního stromu.

Výstava probíhá od 4. 12. do 10. 1. 2020 mimo vánoční svátky.
18. 12. 2019 - 1. 1. 2020 zavřeno.

Akce je pro studenty, zaměstnance i širokou veřejnost. Zdarma.

Vstup zdarma
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Lenka Krejčíková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.