Predátorské praktiky vydavatelů (Jak vybrat správný časopis pro váš článek)

Uložit do kalendáře 25-10-2017 10:00 25-10-2017 11:30 Czech republic/Europe Predátorské praktiky vydavatelů (Jak vybrat správný časopis pro váš článek) Predátorské časopisy a vydavatelství jsou ve vědeckém publikování stále aktuálním problémem. Univerzitní knihovna proto vypsala nové termíny přednášky na téma: Predátorské praktiky vydavatelů (Jak vybrat správný časopis pro váš článek... Univerzitní knihovna (počítačová studovna)
25. 10. 2017 Univerzitní knihovna (počítačová studovna)
plakat_predatori

Predátorské časopisy a vydavatelství jsou ve vědeckém publikování stále aktuálním problémem. Univerzitní knihovna proto vypsala nové termíny přednášky na téma: Predátorské praktiky vydavatelů (Jak vybrat správný časopis pro váš článek). Na přednášku se můžete přihlásit prostřednictvím edu.upce.cz.

UK
Mgr. Lucie Melicharová