Otevírací doba a provoz Univerzitní knihovny v září

9. 9. 2020

Vážení uživatelé,

od úterý 1. září se na vás těšíme po delší době v běžném provozu.

Do konce září bude knihovna otevřena od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Otevřeny budou všechny počítačové učebny i studovny ke skupinovému studiu.

• Vstup do knihovny je od 10. září povolen pouze s nasazenou rouškou. Je nutné si také při vstupu vydezinfikovat ruce. Dezinfekce je umístěna za vstupními dveřmi do knihovny.
  • Pro uživatele, kteří nechtějí vcházet do prostoru za turniketem, zůstává zachována služba „objednávka přes e-mail“.  Touto službou výrazně ušetříte čas – do knihovny přijdete pouze vyzvednout připravené knihy.
  • Objednávky knih posílejte na: knihovna@upce.cz (FZS: dominika.koubkova@upce.cz, FR: dana.vecerova@upce.cz). Čekejte vždy na potvrzení, že jsou knihy připraveny k vyzvednutí.
  • Knihovna stále poskytuje konzultace prostřednictvím e-mailu či telefonu. Na osobní či online konzultaci (např. prostřednictvím MS Teams či Skype) se domluvte s konkrétním zaměstnancem knihovny

Podmínky provozu a otevírací doba budou upravovány podle aktuální epidemiologické situace a v souladu s opatřeními Vlády ČR a vedení UPa.

Užitečné odkazy:

1. Otevírací doba na hlavní budově a na pobočkách