dsc_7447_174525.jpg

Published: 01.11.2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti,

Univerzitní knihovna Vám jako novinku nabízí informační semináře v angličtině.

Jsou určeny zejména pro studenty anglických studijních programů, ale i pro studenty na Erasmus pobytu. Jejich náplní je seznámení se službami knihovny, práce s knihovním katalogem, přehled multidisciplinárních i oborově zaměřených informačních zdrojů a ukázky vyhledávání v nich. A v neposlední řadě představení citačního manažeru CitacePRO.

Konat se mohou jak v počítačové učebně v UK, tak přímo v rámci konkrétního předmětu. A jejich délka obvykle činí cca 50 – 90 minut.

Náplň, místo konání i délku lze přizpůsobit individuálně a podle vašich požadavků.

Semináře povede Jana Ivanegová (jana.ivanegova@upce.cz, tel.: 46 603 6546). Neváhejte, kontaktujte ji a domluvte si vše potřebné.

Ráda seminář "ušije na míru" pro jakoukoli skupinu anglicky hovořících studentů.