Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

2022-09-2913h4908192868078755.png

Univerzita Pardubice předplácí přístup do InCites. Jedná se o nadstavbový analytický nástroj citační databáze Web of Science Tento nástroj umožňuje jednoduchou formou vytvoření bibliometrických analýz sledujících různé indikátory.

InCites™ Benchmarking & Analytics je komplexní analytický nástroj, který umožňuje vytváření přesných analýz na míru požadavkům univerzity. Na základě citací publikací indexovaných ve Web of Science pomáhá instituci rozvíjet výzkumnou strategii. Umožňuje analyzovat institucionální produktivitu, sledovat aktivitu spolupráce, identifikovat vlivné výzkumníky, předvést silné stránky a objevit oblasti příležitostí.

Dva typy přístupu


Přístup ze sítě univerzity

Pro přístup do InCites je vždy vyžadováno přihlášení e-mailem                    a heslem. Uživatelé se musí zaregistrovat kliknutím na odkaz „Register an email address“. Registrace je nutná         i v případě, že již máte přihlašovací jméno a heslo do Web of Science. 

Vzdálený přístup (mimo síť univerzity)

V menu „Institutional (Shibboleth) Sign In“ zvolte „Czech Academic Identity Federation eduID.cz“ a vyberte Univerzitu  Pardubice. Budete přesměrování na jednotné přihlášení univerzity (Shibboleth login). Kontaktní osoby pro InCites:


Mgr. Veronika Kolínová
podpora VaV

Univerzita Pardubice
Ing. Blanka Jankovská
vedoucí UK UPCE

Univerzita Pardubice

Novinky