2022-02-01_13h21_30_178328.png

Published: 01.02.2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti,

Univerzitní knihovna pro vás nakoupila kolekci 18 elektronických knih vydavatelství World Scientific zaměřenou na Science Writing & Professional Development.

Všechny jsou dohledatelné v našem knihovním katalogu a lze je číst online v prohlížeči. Nelze je stahovat.

Vzdálený přístup je umožněn stejně jako u jiných e-zdrojů přes Shibboleth (tj. Czech eduID Federation) - klikněte na Institutional Login a napište University of Pardubice, vyberte naši univerzitu a přihlaste se, jak jste zvyklí např. do intranetu.

Seznam e-knih včetně odkazů a typu licence naleznete v přiložené tabulce. Dvanáct e-knih je zpřístupněno pod licencí pro neomezený počet současných uživatelů, šest e-knih může číst v jednu chvíli jen jeden uživatel - viz sloupec Access Type v tabulce.

Kolekce Science Writing & Professional Development Guides obsahuje následující tituly:

1. SCIENCE RESEARCH WRITING (SECOND EDITION)
  2. SCIENCE RESEARCH WRITING FOR NON-NATIVE SPEAKERS OF ENGLISH
  3. SCIENCE COMMUNICATION: AN INTRODUCTION
  4. GRANT WRITING AND CROWDFUNDING GUIDE FOR YOUNG INVESTIGATORS IN SCIENCE, THE
  5. GRANT WRITER'S HANDBOOK, THE: HOW TO WRITE A RESEARCH PROPOSAL AND SUCCEED
  6. ENJOY WRITING YOUR SCIENCE THESIS OR DISSERTATION! : A STEP-BY-STEP GUIDE TO PLANNING AND WRITING A THESIS OR DISSERTATION FOR UNDERGRADUATE AND GRADUATE SCIENCE STUDENTS (2ND EDITION)
  7. ENJOY YOUR SCIENCE MEETING!: A PRACTICAL GUIDE TO GETTING THE MOST OUT OF ATTENDING SCIENTIFIC CONFERENCES
  8. SELLING SCIENCE: HOW TO USE BUSINESS SKILLS TO WIN SUPPORT FOR SCIENTIFIC RESEARCH
  9. THRIVING PROFESSOR, THE: A GUIDE TO A CAREER IN UNIVERSITIES AND COLLEGES
  10. WHAT EVERY POSTDOC NEEDS TO KNOW
  11. CRACKLE AND FIZZ: ESSENTIAL COMMUNICATION AND PITCHING SKILLS FOR SCIENTISTS
  12. SCIENTIFIC WRITING 2.0: A READER AND WRITER'S GUIDE
  13. PLANNING YOUR RESEARCH AND HOW TO WRITE IT
  14. RESEARCH METHODS: A PRACTICAL GUIDE FOR STUDENTS AND RESEARCHERS
  15. SCIENCE SIFTING: TOOLS FOR INNOVATION IN SCIENCE AND TECHNOLOGY
  16. WHEN THE SCIENTIST PRESENTS: AN AUDIO AND VIDEO GUIDE TO SCIENCE TALKS (WITH DVD-ROM)
  17. SOLVING EVERYDAY PROBLEMS WITH THE SCIENTIFIC METHOD: THINKING LIKE A SCIENTIST
  18. COMMUNICATING SCIENCE: A PRACTICAL GUIDE FOR ENGINEERS AND PHYSICAL SCIENTISTS

Pokud budete mít jakékoli dotazy, potíže s přístupem ke knihám apod., neváhejte se obrátit na vedoucí knihovny (blanka.jankovska@upce.cz, tel. 466 036 534).

Soubory ke stažení Velikost
Seznam e-knih s odkazy - soubor 13 kB