Otevřený přístup k videím JoVE Core Bio (interaktivní výuka základů biologie)

6. 6. 2019

Vážení uživatelé Univerzitní knihovny,

upozorňujeme na možnost bezplatného přístupu k videím JoVE Core Biokterá jsou zaměřena na interaktivní výuku základů biologie.

JoVE Core představuje vědecké koncepty prostřednictvím více než 400 animovaných videí a textových popisů vytvořených odborníky. Vizualizace prostřednictvím videa umožňuje studentům rychle pochopit složité vědecké myšlenky a modely.

OTEVŘENÝ PŘÍSTUP k sekcím Fundamentals, Cellular Processes, Genetics, Human Biology, Ecology a Evolution do 31.12. 2019.

Přístupový link: www.jove.com/core

Přístup je funkční z jakéhokoliv zařízení (PC, tablet, mobil) s online připojením.

Vyučující mohou videa zařadit do výuky, studenti je mohou využít v rámci samostudia.

Videa lze sdílet a vkládat na www stránky. U všech videí je k dispozici obsah, přepis mluveného komentáře a možnost zapnutí titulků v angličtině.

Mgr. Veronika Ungerová
Univerzitní knihovna