2018-05-16_12h52_22_110263.png

Published: 16.05.2018

Vážení uživatelé,

upozorňujeme na možnost zaplatit některé dlužné částky knihovně prostřednictvím platební brány 3D Secure

Po přihlášení do svého čtenářského konta (v knihovním katalogu) uvidíte aktuální dlužné částky knihovně.

Přes platební bránu můžete zaplatit:

-upomínky (za pozdní vrácení knih, pokud jste knihy vrátili do biblioboxu),

-poplatky za nevyzvednuté rezervace,

-čtenáři z řad veřejnosti mohou takto zaplatit roční registrační poplatek

U výpujčního pultu v přízemí je možné přes platební terminál zaplatit pokuty za upomínky, poplatky za nevyzvednuté rezervace a manipulační poplatky za ztrátu knihy. Uživatelé z řad veřejnosti mohou kartou zaplatit také registrační poplatek. Nezaregistrovaní uživatelé pak i poplatek za jednorázový vstup.

Všechny poplatky je nadále možné platit také v hotovosti (osobně v Univerzitní knihovně).

U informačního pultu v 1. patře je možné - pouze v hotovosti - dobíjet studentské průkazy (vklady pro tisk a kopírování).