Published: 25.11.2014

V úterý 2. prosince 2014 se od 10 do 12 hod. uskuteční v učebně ZC22 na FZS seminář "Rešerše a informační zdroje pro akademické pracovníky FZS".

Seminář bude zaměřen na seznámení s elektronickými informačními zdroji, a to v rovině všeobecné i s těmi speciálně určenými pro FZS. V úvodu se účastníci naučí orientovat v knihovnou spravované části intranetu, seznámí se s vyhledávačem Primo a nadstavbovými nástroji pro práci s elektronickými informačními zdroji (eResources Portal, 360Link, bibliografický manažer RefWorks). V druhé části budou účastníkům představeny jednotlivé článkové databáze, včetně citačních rejstříků Web of Science a Scopus. Proběhne také ukázka vyhledávání literatury a článků na konkrétní téma z oboru ošetřovatelství.

Přihlášení na seminář: https://edu.upce.cz/Lists/TerminyKurzu/DispForm.aspx?ID=1402

Srdečně zve

Petra Mandysová, MSN, Ph.D.
proděkanka pro vědeckovýzkumnou činnost a zahraniční styky