Adventní věnce pro domácí hospicovou péči

Uložit do kalendáře 28-11-2019 14:30 29-11-2019 17:00 Czech republic/Europe Adventní věnce pro domácí hospicovou péči Zveme všechny zaměstnance, studenty Univerzity Pardubice i veřejnost ve čtvrtek 28. listopadu od 14.30 hod do suterénu univerzitní auly, kde budeme vyrábět adventní věnce pro Domácí hospicovou péči Oblastní charity Pardubice... univerzitní aula
28. 11. - 29. 11. 2019 univerzitní aula
Adventní věnce pro domácí hospicovou péči

Zveme všechny zaměstnance, studenty Univerzity Pardubice i veřejnost

ve čtvrtek 28. listopadu od 14.30 hod do suterénu univerzitní auly,

kde budeme vyrábět adventní věnce pro Domácí hospicovou péči Oblastní charity Pardubice.

Věnce se budou následně prodávat. Můžete si adventní věnec odkoupit vy sami, vaši kolegové, spolužáci, přátelé, případně bude předán Oblastní Charitě Pardubice, která je bude dále nabízet k prodeji první adventní neděli v kostelech na Pardubicku a na Pernštýnském náměstí.

Zhotovené věnce se budou prodávat za 280,- Kč/ ks a výtěžek z prodeje věnců poputuje přímo do sbírky na Domácí hospicovou péči.

Přijďte přiložit ruku k dílu a pomoci s výrobou věnců, případně si přijďte koupit věnec, který bude zdobit vaši kancelář nebo váš domov, a zároveň pomozte dobré věci.

Veškerý nezbytný materiál na výrobu věnců bude k dispozici. Jakékoliv další dekorace a přírodniny na věnce, které přinesete, jsou vítány.

Pokud máte zájem o věnec a přispět do sbírky, ale nemůžete se do vytváření věnců zapojit, můžete si adventní věnec předem objednat a my ho pro vás v rámci akce vyrobíme a vy si jej zakoupíte.

V případě, že se tvoření adventních věnců chcete zúčastnit nebo si přejete adventní věnec pouze objednat a zakoupit, registrujte se prosím nejdéle do středy 27. listopadu ve formuláři zde nebo na e-mail lenka.cermakova@upce.cz.

Vaše registrace s předstihem je důležitá z důvodu zajištění dostatku materiálu pro výrobu věnců a dostatku stolů.


Prodej hotových věnců v univerzitní aule proběhne:

ve čtvrtek 28. listopadu od 16.30 do 18.00 hod

v pátek 29. listopadu od 14.00 do 17.00 hod

V loňském druhém, velmi úspěšném, ročníku se podařilo vyrobit 105 věnců, 80 z nich se prodalo a Oblastní Charitě Pardubice jsme předali 21077Kč, které putovaly na Domácí hospicovou péči. 

Těšíme se na vás

Adventní věnce pro domácí hospicovou péči
Vstup zdarma
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Mgr. Lenka Čermáková
466 036 544, 702 224 703
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.