promo_dg_journals_trial_banner2_300x250px_170315_137390.jpg

Published: 17.09.2019

Vážení uživatelé Univerzitní knihovny,

od 16. září do 16. prosince 2019 máte možnost využít zkušební přístup do fulltextové multioborové databáze „De Gruyter Complete Journal Package 2020“.

V rámci této databáze můžete využít více než 1000 časopisů. Časopisy jsou recenzované mezinárodní skupinou expertů, čímž je zabezpečená vysoká odborná kvalita každého článku.

Vstup do databáze je vázán na IP adresu ze sítě Univerzity Pardubice.

Databáze zahrnuje časopisy z oblasti fyziky, matematiky a statistiky, geografie, geologie, biologie, medicíny, chemie, filozofie a etiky, historických věd, knihovnictví a informačních studií, judaistiky, politologie, architektury a designu, umění, hudby, mezinárodních vztahů, obchodu a ekonomie, práva, religionistiky, teologie, sociologie, demografie, klasických jazyků a literatury, lingvistiky, techniky, inženýrství a počítačových věd.